برش بتن با سیم برش

برش بتن با سیم برش

برش بتن با سیم برش

برش بتن با سیم برش الماسه برش بتن با سیم برش الماسه یکی از جدیدترین و خلاقانه ترین فرآیندهای برش بلوک های بتنی عظیم است برش بتن ارومیه . این یک راه سریع و قابل اعتماد برای جداسازی بخش های بزرگ بتن و یا یتن مسلح است.

برش بتن با سیم برش یک ابزار برش همه کاره و موثر است که برای پروژه های به خصوص چالش برانگیز که در آن ابزار های برش سنتی کار نمی کنند استفاده می شود. هنگام برش سازه های بتنی، مقاطع عرضی و سایر اشیاء پیچیده، تجهیزات برش  دستی اغلب نمی توانند کار را به طور موثر انجام دهند در صورت بروز چنین شرایطی، برش بتن با سیم برش می تواند کار را انجام دهد.

شرکت برش بتن آذران از دستگاه های برش بتن با  سیم الماسه به دلیل قدرت برش فوق العاده آنها استفاده می کند. دستگاه برش بتن با سیم الماسه برای از بین بردن سازه های بتنی بزرگ مانند سازه هایی که برای پل های شهری، تجهیزات سنگین و ستون ها استفاده می شود، راحت است. علاوه بر این، دستگاه برش بتن با سیم الماسه باعث صرفه جویی در زمان در هنگام برش لایه های ضخیم بتن در منازل یا محل های تجاری می شود.

همه این مزایا به کارفرمایان اجازه می دهد تا سرمایه گذاری خود را از نظر زمان و ارزش به حداکثر برسانند. به عنوان یک امتیاز اضافی، دستگاه برش بتن با سیم الماسه در فضاهای محدود یا کوچک کاملاً کار می کند.

همچنین، انتخاب بسیاری از افراد در درجه اول به دلیل ظرفیت آن در برش دیوارهای بتنی و دال های ضخیم است. تکنسین های شرکت برش بتن آذران در این زمینه متخصص هستند، به همین دلیل شرکت برش بتن آذران بهترین انتخاب برای کارفرمایان است!

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره به کارشناسان شرکت برش بتن آذران تماس حاصل نمایید.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

روش کار دستگاه برش بتن سیم الماسه

در این روش از یک سیم مشابه تسبیح استفاده می شود که مهره های تسبیح از جنس الماس مصنوعی بوده که عمل ساییدن بتن را بر عهده خواهد داشت. با ایجاد دو سوراخ راه به در بر روی دیوار، سقف یا سطح مورد نظر و رد کردن سیم از این دو سوراخ و بستن به دور فولی دستگاه، یک حلقه بسته ایجاد می شود.

دستگاه شروع به کار کرده و سیم را به چرخش در می آورد. با حرکت سیم از داخل سوراخها و تماس بین آن و سطح بتن عمل ساییدن اتفاق افتاده و به واسطه دور شدن دستگاه از دال بتنی، پیشروی و برش کاری صورت می پذیرد.

برش بتن ارومیه

برش بتن ارومیه

قرار گیری دفتر مرکزی شرکت در تبریز و نزدیکی آن به مراکز استانی دیگر از جمله ارومیه، موجب آن گردیده تا شرکت بتواند خدمات خود را با سرعت و هزینه پایینتر نسبت به سایر شرکت های مشابه به این استان عرضه کند. لذا شرکت آمادگی خود را جهت انجام کلیه خدمات برش بتن ارومیه اعلام می دارد.

جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.