اجرای برش بتن

برش بتن

اجرای برش بتن

اجرای برش بتن زمانی که در رابطه با بتن یا سازه بتنی صحبت می کنیم، تصویر ذهنی اولیه یک حجم بسیار سخت و غیر قابل نفوذ خواهد بود، حال آنکه امروزه با گسترش تکنولوژی های نوین در صنایع ساخت و ساز، در هم شکستن بتن حجیم و سرسخت کار دشواری نخواهد بود برش بتن اردبیل.

حال تصور کنید بخشی از سازه بتنی به هر دلیل باید حذف شود، در گذشته حذف بتن با به کار بردن نیروی انسانی بسیار زیاد و استفاده از روش های تخریبی انجام می شد، اما سوال اساسی اینجاست که حذف یک بخش از سازه با استفاده از روش های تخریبی می تواند به دیگر قسمت های سازه نیز آسیب وارد کند یا خیر ؟

اگر بخواهیم در یک سازه بخشی را حذف کنیم بطوریکه به سایر قسمت های سازه آسیبی ناشی از لرزش و ارتعاش وارد نشود چه باید کرد ؟ اگر بخواهیم تیر میان طبقه سازه بتنی را حذف کنیم بدون اینکه ستون اصلی سازه آسیب ببیند، راهکار مهندسی چیست؟ پاسخ ساده است؛ برش بتن

اجرای برش بتن برش بتن فرآیند برش و جداسازی قسمتی از بتن است که به کمک ابزار و دستگاه مخصوص توسط افراد متخصص انجام می شود. بر خلاف روش های قدیمی مانند استفاده از پیکور و سایر سیستم های تخریبی، روش های جدید برش بتن، پس از پایان عملیات برش، سطحی مسطح و هموار ایجاد می کنند و فرآیند برش به دلیل استفاده از آب هیچ گونه گرد و غبار و یا آلودگی صوتی به همراه نخواهد داشت.

حالت های مختلفی برای برش بتن وجود دارد مانند برش قسمتی از دیوار جهت اجرای بازشو و یا برش دال و یا حتی کرگیری.

شرکت برش بتن آذران این افتخار را دارد که با سالها تجربه موفق و با تکیه بر نیروهای ماهر خود، کلیه پروژه های برش بتن شما را به بهترین شکل ممکن مورد نظر شما اجرا نمایید. شرکت برش بتن آذران با استفاده از بهترین و به روز ترین ابزار ها و در ایمن ترین شرایط ممکن پروژه های شما را اجرا خواهد نمود.

جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

برش بتن اردبیل

قرار گیری دفتر مرکزی شرکت در تبریز و نزدیکی آن به مراکز استانی دیگر از جمله اردبیل، موجب آن گردیده تا شرکت بتواند خدمات خود را با سرعت و هزینه پایینتر نسبت به سایر شرکت های مشابه به این استان عرضه کند. لذا شرکت آمادگی خود را جهت انجام کلیه خدمات برش بتن اردبیل اعلام می دارد.

جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

برش بتن اردبیل