کرگیری جهت برش بتن

کرگیری

کرگیری

کرگیری شرکت برش بتن آذران یکی از بهترین انتخاب های شما برای برش بتن است. هدف اصلی برش بتن به روش کرگیری، ارائه راهی برای برش سوراخ های دایره ای دقیق برای نیازهای الکتریکی، لوله کشی و اهداف مکانیکی است. همچنین از این روش برای ایجاد برش هایی در بتن که به دلایل مختلف با سایر روش های دیگر امکان پذیر نیست (مانند دسترسی به سمت دیگر بتن) کاربرد دارد.

ما از بهترین ابزارها برای کارهای برش بتن به روش کرگیری خود استفاده می کنیم. ما از مته هایی استفاده می کنیم که می توانند سوراخ هایی از 1 اینچ تا 8 اینچ ایجاد کنند. در شرکت برش بتن آذران، ماموریت ما ارائه خدمات برش بتن به روش کرگیری با کیفیت برای پروژه های داخلی و تجاری است.

ما در سراسر ایران و حتی خاورمیانه خدمات ارائه می دهیم. ما به عنوان یکی از برترین شرکت‌های برش بتن در منطقه هستیم و به همین دلیل است که بارها و بارها نتایج برجسته‌ای را ارائه داده ایم. ما هرگز پروژه ای را ترک نمی کنیم تا زمانی که مشتری 100٪ از کار راضی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

روش کار دستگاه کرگیری

در این روش یک دستگاه مشابه با دریل (با ابعاد و قدرت بیشتر)، مته هایی به شکل لوله که در لبه های سر لوله آن قطعات الماس مصنوعی جوش داده شده را می چرخاند. لبه های الماسه با تماس با سطح بتن شروع به سائیدن  و پیشروی داخل آن می نماید و به این شکل سوراخ هایی با قطر مته و با عمق دلخواه ایجاد می نماید. اگر این سوراخ ها را کنار هم بزنیم، به طوری که بخشی از سوراخ جدید، سوراخ قبلی را پوشش دهد و همپوشانی داشته باشند، می توانیم از این روش برای برش خطی استفاده نماییم در مواردی که به پشت بتن دسترسی نداریم تا بتوانیم از روش های متداول دیگر نظیر برش بتن با سیم الماسه استفاده نماییم.