برش بتن با کاتر کف بر

برش بتن با کاتر

برش بتن با کاتر کف بر

برش بتن با کاتر کف بر در این روش دستگاه مجهز به صفحه برش فولادی که به لبه های آن الماس مصنوعی جوش داده شده را می چرخاند و همانند یک اره چرخشی در تماس با بتن شروع به سایش آن نموده و پیشروی می نماید برش بتن زنجان . از این روش می توان برای برش سطوح بتنی تا عمق 60 سانتیمتر اقدام نمود. از این روش می توان در مواردی که ضخامت بتن حداکثر 60 سانتیمتر بوده، دسترسی به پشت بتن وجود ندارد و نیاز به سرعت بالایی است استفاده نمود.

در برش بتن با کاتر کف بر از تیغه ای استفاده می شود که به صورت عمودی بر روی دستگاهی که اپراتور معمولاً پشت آن راه می رود، نصب می شود. کاتر های کف بر معمولاً برای برش بر روی دال های مسطح بتن یا آسفالت استفاده می شوند. بریدن دال می تواند گرد و غبار و لرزش ناشی از شکستن بتن را از بین ببرد و به جای قطعات نامنظم که با استفاده از شکستن ایجاد می شود، قطعات تمیز را برش دهد.

دستگاه های برش بتن با کاتر کف بر در انواع برقی، هیدرولیکی و بنزینی در دسترس هشتند. کاربردهای متداول کاتر های برش بتن کف شامل موارد زیر است، اما محدود به آنها نیست:

  • برداشتن بخش‌های بزرگ کف‌پوش کارخانه یا انبار، در حالی که باز هم یک دهانه تمیز و مستقیم باقی می‌ماند.
  • برش برای اجرای خطوط برق، آب یا داده.
  • برش برای تمیزتر و راحت تر برداشتن پاسیو، راهروها، کف زیرزمین و غیره.
  • بریدن بزرگراه و عرشه پل.

شرکت برش بتن آذران آمادگی دارد با استفاده از بهترین  و به روز ترین دستگاه های کاتر کف بر به شما عزیزان در انجام کلیه پروژه ها خدمات برتر ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب هر گونه اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا سفارش پروژه با ما تماس بگیرید.

برش بتن زنجان

برش بتن زنجان

قرار گیری دفتر مرکزی شرکت در تبریز و نزدیکی آن به مراکز استانی دیگر از جمله زنجان، موجب آن گردیده تا شرکت بتواند خدمات خود را با سرعت و هزینه پایینتر نسبت به سایر شرکت های مشابه به این استان عرضه کند. لذا شرکت آمادگی خود را جهت انجام کلیه خدمات برش بتن زنجان اعلام می دارد.

جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.