برش دیوار بتنی با کاتر

برش دیوار بتنی با کاتر

برش دیوار بتنی با کاتر

برش دیوار بتنی با کاتر (wall sawing) در این روش دستگاه مجهز به صفحه برش فولادی که به لبه های آن الماس مصنوعی جوش داده شده را می چرخاند و همانند یک اره چرخشی در تماس با بتن شروع به سایش آن نموده و پیشروی می نماید برش بتن غرب ایران .

تفاوت این مدل دستگاه کاتر با دستگاه کاتر برش بتن کف بر در آن است که این دستگاه مجهز به یک شاسی ریل مانند بوده که قابلیت ثابت شدن بر روی دیوار های عمودی را دارد. دستگاه روی شاسی سوار شده و توسط اوپراتور کنترل می گردد. از این روش می توان برای برش دیوار های بتنی تا عمق 60 سانتیمتر اقدام نمود.

از این روش می توان در مواردی که ضخامت بتن حداکثر 60 سانتیمتر بوده، دسترسی به پشت بتن وجود ندارد و نیاز به سرعت بالایی است استفاده نمود.. ما همچنین معمولاً از اره های دیواری بتنی برای پله ها استفاده می کنیم، هم برای برداشتن یا باریک تر کردن آنها.

کاترهای دیواری بتنی معمولاً بر روی سطوح عمودی زمانی که نیاز به یک درب، پنجره یا منافذ جدید تهویه مطبوع است استفاده می شود. کاتر دیواری از یک تیغه الماس بر روی یک دیسک استفاده می کند که می تواند برای برش های عمودی یا افقی استفاده شود. این کاترها با نیروی هیدرولیک یا الکتریکی کار می کنند و معمولاً به آنها اره های دیوار بر نیز گفته می شود. کاتر دبوار امکان برش دقیق را در سازه های بتنی و بنایی فراهم می کند.

برش دیوار تا عمق 60 سانتیمتر قابل انجام است. همچنین می توان برش را از هر دو طرف دیوار انجام داد و عمق کلی را تا 120 سانتیمتر افزایش داد (به شرط دسترسی به سمت دیگر دیوار).

کاربردهای این روش عبارتند از از:

–    دهانه های صاف در دیوارها، سقف ها و کف ها.

–    اندازه دقیق، دهانه های آماده ثابت.

–    برش اریب برای لبه پخ.

–    برش هموار بر روی سطح.

برش دیوار بتنی با کاتر از طریق یک تیغه الماس دایره ای که بر روی یک ماشین نصب شده بر روی یک شاسی استفاده می کند. شاسی به دیوارهای افقی یا شیب های تند متصل است که اجازه استفاده از کاترهای تخت را نمی دهد. اره کردن دیوار یا شاسی معمولاً برای برش ابعاد دقیق درب ها، دریچه ها و دهانه های پنجره استفاده می گردد. همچنین یک انتخاب عالی برای ایجاد دهانه های دقیق در هر سازه بتنی است.

ما می توانیم تقریباً هر چیزی را که بتوانید شاسی یا ریل را به آن سوار کنید، برش دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

برش بتن غرب ایران

برش بتن غرب ایران

قرار گیری دفتر مرکزی شرکت در تبریز و نزدیکی آن به  استان های همسایه از جمله اردبیل، ارومیه، زنجان، کردستان و همدان موجب آن گردیده تا شرکت بتواند خدمات خود را با سرعت و هزینه پایینتر نسبت به سایر شرکت های مشابه به این استان عرضه کند. لذا شرکت آمادگی خود را جهت انجام کلیه خدمات برش بتن غرب ایران اعلام می دارد.

جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.